Залишилися питання?

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
Щоб краще визначитися з потрібним типом піногасника, Ви можете надіслати запитання на нашу електронну пошту або зателефонувати до нас. Будь ласка, використовуйте наведену нижче форму зворотнього зв’язку.

Ми із задоволенням поговоримо про наші піногасники. Нам буде цікаво вислухати Вашу думку та пропозиції. Ми бажаємо навчатися, розвиватися та дізнаватися про все нове, що з’являється у світі вирішення питань по піногашенню. Телефонуйте нам, наводьте приклади виникнення ситуацій піноутворення на ваших підприємствах. Також, Ви можете надіслати нам зразки своїх піноутворюючих продуктів для тестування, де ми разом спробуємо вирішити нагальні питання. Тільки шляхом діалогу, де Ви захочете отримати відповіді на свої запитання – ми зможемо разом прийти до істини. Так було б краще щоб зрозуміти один одного, підібрати для Вас потрібний тип піногасника та рухатися далі, набираючись досвіду та знань.

У разі надходження Ваших запитів, менеджери нашої компанії зможуть надати потрібної кунсультації та тестових зразків піногасників СПЕЗО. Ми разом проведемо аналітику конкуруючих продуктів і, звичайно, домовимося про ціну). Пишіть, дзвоніть та приходьте до нас в офіс.